Dámské body a celebrity

irina-shayk-black-body-suit-01282011-01-435x580

Popularitu a nově se vracející trend dámského body prádla pravidelně potvrzují nejen Vaše kamarádky a známí, ale i celebrity z celého světa.

Pojďte se spolu s námi podívat do světa, kde všude se oblíbená bodíčka vyskytují. Jak se můžete přesvědčit, zdaleka není využíváno pouze jako spodní prádlo, některé extravagantní dámy se poměrně neohroženě vytasily s body prádlem jakožto společenskou róbou :)

Majitelka přebujelého poprsí Pamela Anderson – proslavená seriálem Pobřežní hlídka – neváhá vyrazit do společnosti prakticky ve spodním prádle – sexy bodíčku, kterým vyrazila jistě všem dotyčným dech, hlavně pánům. Módní policie po celém světě podobné nadšení jistě nesdílela.

Pamela Anderson

Krásná Irina Shayk – top modelka a přítelkyně známého fotbalisty Cristiana Ronalda – rozhodně ví, co jí sluší a v čem vypadá luxusně. K její zvolené kombinaci s koženými úzkými kalhotami není třeba nic dodávat a stačí se jen koukat, jak rafinovaně využít dámské body ! Co vy na to, pánové ?

Vzorná matka a milující manželka, ale také exhibicionistická dračice je krásná čokoládová zpěvačka Beyoncé. Co na její vyzývavý model říkal Jay-Z se nedozvíme, ale určitě se mu stejně jako nám líbil.

Alespoň něco společného s těmito světově uznávanými krasavicemi můžete mít – a nemusíte chodit daleko – stačí si pořídit naše prvotřídní dámské body prádlo

 

POZOR !

foto + článek o největší propagátorce a vlastně iniciátorce návratu popularity dámského body prádla - LADY GAGA